Download Adobe Flash player
اتوبار شاندیز
اتوبار شاندیز

شرکت اتوبار شاندیز با سابقه طولانی مفتخر است که با کادر مجرب و کارگران ماهر و کامیون های مجهز بهترین خدمات را به مشتریان خود ارایه نماید. خدمات بسته بندی اتوبار شاندیز شامل بسته بندی مبلمان، لوازم چوبی، لوازم آشپزخانه و یا کلیه اثاث منزل می باشد که با تعیین وقت قبلی زودتر از تاریخ جابجایی و یا همزمان می تواند انجام پذیرد، همچنین جابجایی ها با ابزار و یا تسمه های مخصوص انجام میگیرد تا از آسیب احتمالی جلوگیری شود.

تلفن: 021-66298600

www.shandizbar.com

یافت آباد

Tehran, Iran

اتوبار شریعتی
اتوبار شریعتی

اتوبار شریعتی به عنوان یک مرکز تخصصی اسباب کشی با در اختیار داشتن کادر مجرب، کارگران ورزیده و تجهیزات و کامیون های مخصوص سر پوشیده همچون خاور، کامیونت هایایسوزوو هیوندای و نیسان وانت، ارائه دهنده کلیه خدمات باربری شامل حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری، جهیزیه، مبلمان، حمل یخچال های ساید، پیانو، گاو صندوق، بسته بندی و حمل انواعکالا در تهران و شهرستان می باشد.

تلفن: 021-88454545

www.shariatibar.com

info@shariatibar.com

شریعتی

Tehran, Iran

اتوبار فردوسی
اتوبار فردوسی

شرکت اتوبار فردوسی با بیش از 50 سال سابقه کار در زمينه باربري، اماده ارائه خدمات متعدد در زمینه حمل و نقل و جابجایی کالا و لوازم منزل و یا محل کار می باشد. این شرکت دارای کامیونهای مجهز به کانتینر بزرگ و مسقف و عایق بندی شده  می باشد و با زیربندی مناسب و فنرهای استاندارد جهت حمل لوازم لوکس  و ظریف شما اماده شده اند تا به هیچ یک از لوازم آسیبی وارد نگردد. ضمنا" با مدیریت مناسب و با پشتوانه بیمه حمل ونقل، از کوچترین صدمات جلوگیری شده و در موارد نادر هم خسارات وارده قابل جبران می باشد.

تلفن: 021-77559090

www.baarbary.com

info@baarbary.com

فردوسی

Tehran, Iran

ظریف بار
ظریف بار

ظریف بار با کادری مجرب ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات باربری، حمل و نقل اثاثیه ی منزل در تهران و شهرستانها می باشد. باربری ظریف بار با نیم قرن تجربه و بیش از 30 شعبه فعال در تهران و حومه با بیش از 180 کامیون، بزرگترین و قدیمی ترین باربری در کشور محسوب می شود.  ظریف بار دارای مجوز اتحادیه به کد 338 می باشد. برخی خدمات ظریف بار شامل:


- باربری، اسباب کشی منزل، باربری ادرات، شرکت ها و حمل و نقل اثاثیه
- متخصص در بسته بندی به روش کشورهای اروپایی با استرج رپ - بابل رپ 
- بسته مخصوص حمل رختخواب - کارتن حمل لباس 
- کارتن حجیم و محکم 100% تضمینی -  کارگر (خانم - آقا)

تلفن: 021-7120

www.zarifbar.com

پاسداران

Tehran, Iran

کتاب مسکن
کتاب مسکن

چنانچه در یکی از زمینه های مرتبط با نقل مکان فعالیت می کنید و مایلید خدمات خود را به افراد بیشتری معرفی کنید، می توانید مشخصات شرکت خود را به ما بسپارید.


مشاورین کتاب مسکن با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات روز، مشخصات شرکت شما را در وب سایت قرار می دهند تا بینندگان سایت بتوانند امکانات شما را بهتر ارزیابی کرده و از خدمات شما بهره مند شوند. برای دانلود کاتالوگ معرفی بخش نقل مکان اینجا کلیک کنید.


برای اطلاع از انواع عضویت و تعرفه ها روی "نحوه عضویت در لیست" در سمت چپ صفحه کلیک کنید. همچنین می توانید اینجا کلیک کنید.

تلفن: 021-44006120

www.ketabemaskan.com

move@ketabemaskan.com

Tehran, Iran

  • 1