Download Adobe Flash player
اتوبار شاندیز
اتوبار شاندیز

شرکت اتوبار شاندیز با سابقه طولانی مفتخر است که با کادر مجرب و کارگران ماهر و کامیون های مجهز بهترین خدمات را به مشتریان خود ارایه نماید. خدمات بسته بندی اتوبار شاندیز شامل بسته بندی مبلمان، لوازم چوبی، لوازم آشپزخانه و یا کلیه اثاث منزل می باشد که با تعیین وقت قبلی زودتر از تاریخ جابجایی و یا همزمان می تواند انجام پذیرد، همچنین جابجایی ها با ابزار و یا تسمه های مخصوص انجام میگیرد تا از آسیب احتمالی جلوگیری شود.

تلفن: 021-66298600

www.shandizbar.com

یافت آباد

Tehran, Iran

اتوبار شریعتی
اتوبار شریعتی

اتوبار شریعتی به عنوان یک مرکز تخصصی اسباب کشی با در اختیار داشتن کادر مجرب، کارگران ورزیده و تجهیزات و کامیون های مخصوص سر پوشیده همچون خاور، کامیونت هایایسوزوو هیوندای و نیسان وانت، ارائه دهنده کلیه خدمات باربری شامل حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری، جهیزیه، مبلمان، حمل یخچال های ساید، پیانو، گاو صندوق، بسته بندی و حمل انواعکالا در تهران و شهرستان می باشد.

تلفن: 021-88454545

www.shariatibar.com

info@shariatibar.com

شریعتی

Tehran, Iran

اتوبار فردوسی
اتوبار فردوسی

شرکت اتوبار فردوسی با بیش از 50 سال سابقه کار در زمينه باربري، اماده ارائه خدمات متعدد در زمینه حمل و نقل و جابجایی کالا و لوازم منزل و یا محل کار می باشد. این شرکت دارای کامیونهای مجهز به کانتینر بزرگ و مسقف و عایق بندی شده  می باشد و با زیربندی مناسب و فنرهای استاندارد جهت حمل لوازم لوکس  و ظریف شما اماده شده اند تا به هیچ یک از لوازم آسیبی وارد نگردد. ضمنا" با مدیریت مناسب و با پشتوانه بیمه حمل ونقل، از کوچترین صدمات جلوگیری شده و در موارد نادر هم خسارات وارده قابل جبران می باشد.

تلفن: 021-77559090

www.baarbary.com

info@baarbary.com

فردوسی

Tehran, Iran

شركت حمل و نقل دريابار اصفهان
شركت حمل و نقل دريابار اصفهان

شركت حمل و نقل دريابار اصفهان در سال 1370 به شماره ثبت 8313 و كد سازمان 21215 در منطقه ترمينال امير كبير (شاهپور جديد اصفهان) فعاليت خود را آغاز نمود. اين شركت با داشتن كمرشكنهاي ملكي و استيجاري 5-7و11 محور و همچنين پايپ و كشويي و دارا بودن تريلرهاي كفي و لبه دار و بغلدار چادري و غیره قادر خواهد بود تمام محصولات صاحبان محترم صنايع را در اقصي نقاط استان اصفهان و كشور حمل و جابجا نمايد ، واحد بازرگاني اين شركت جهت مشاوره و حمل و نقل محصولات معمولي و ترافيكي (با هر ابعاد و وزني) به صاحبان كالا آماده ارائه سرويس دهي مي باشد ضمنا كد ذوب آهن شركت 53 و كد سبا (مجتمع فولاد مباركه) 1245 جهت ترخيص و حمل محمولات فولادي مي باشد.

تلفن: 0311-3860032

www.daryabar.ir

info@daryabar.ir

پايانه اميركبير

Isfahan, Iran

شركت حمل و نقل هشت بهشت بار اصفهان
شركت حمل و نقل هشت بهشت بار اصفهان

شركت حمل و نقل هشت بهشت بار اصفهان با نيروي جوان و كارآزموده در كنار نيروهاي با تجربه آماده ارائه خدمات به مشتريان محترم می باشد. این شرکت تحت نظارت اداره كل محترم پايانه ها با سيستم پيشرفته حمل و نقل و ارائه خدمات متناسب و تكنولوژي برتر روز و ارائه خدمات پشتيباني بيمه اي توسط شركتهای بيمه طرف قرارداد با اين شركت رضايت شما را جلب خواهد نمود.

تلفن: 0311-3870090

www.hashtbeheshtbar.com

info@hashtbeheshtbar.com

پايانه اميركبير

Isfahan, Iran

شرکت آتیه بار دزفول
شرکت آتیه بار دزفول

شرکت آتیه بار دزفول واقع در استان خوزستان، آماده ارائه خدمات در زمینه حمل ونقل بار و کالا می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 

تلفن: 0641-6260050

Dezful, Khuzestan, Iran

شرکت اترک بار خراسان
شرکت اترک بار خراسان

شرکت اترک بار خراسان در سال ۱۳۷۱ در مشهد تأسیس شد. و پس از مدت کوتاهی خود را به عنوان یکی از شرکت های مهم در امور فوروارد-کریری و حمل و نقل چندوجهی معرفی کرد. مدیریت و پرسنل باتجربه به اترک بار خراسان این فرصت را داده است که به عنوان یکی از شرکتهای معتبر در بازار حمل و نقل ایران شناخته شود. اگر چه این شرکت هنوز بسیار جوان است ولی رابطه و اعتبار خوبی که با اکثر شرکت های کشتیرانی، موفق به ایجاد آن شده است به ما این اجازه را داده است که قادر به ارائه بهترین سرویس با مناسب ترین قیمتها باشیم.

تلفن: 0511-7660182

fa.atrakbarkhorasan.com

msh-office@atrakbarkhorasan.com

بلوار سجاد

Khorasan Razavi, Iran