Download Adobe Flash player
شرکت سرامیک البرز
شرکت سرامیک البرز

شرکت سرامیک البرز یکی از معتبرترین برندهای تجاری طراحی لوکس در تولید کاشی و موزائیکهای لعابدار برای محیطهای داخلی و خارجی میباشد. محصولات سرامیک البرز با استفاده از تکنولوژی روز اروپا و مدرن ترین ماشین آلات مطابق با استانداردهای اروپایی تولید می گردند. بدنه پرسلانی، مقاومت در برابر سایش، یخ زدگی، اسیدها و شوکهای حرارتی برخی از مهمترین مزایای این محصولات می باشند. محصولات این شرکت برای کلیه محیطهای داخلی و خارجی مسکونی و تجاری مناسب می باشند.


جهت دانلود کاتالوگ شرکت اینجا کلیک کنید.

تلفن: 021-8947

www.alborzceramic.com

export@alborzceramic.com

شیراز جنوبی

Tehran, Iran

شرکت صنایع کاشی وسرامیک الوند
شرکت صنایع کاشی وسرامیک الوند

شرکت صنایع کاشی وسرامیک الوند طی دو دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید محصولات سرامیکی، هم اکنون با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهانی کاشی های دیوار، سرامیک های کف و محصولات گرانیتی(پرسلانی) را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید.این شرکت با بهره گیری از نیروهای کارآمد و مجرب خود، توانایی تولید سالانه بالغ بر دوازده میلیون متر مربع انواع محصول در سه کارخانه را دارا می باشد و تاکنون محصولات تولیـدی را تحت گواهینامه های کیفی مختلفی تولید نموده است.

تلفن: 021-22057811

www.alvandtileco.com

Vali Asr

Tehran, Iran

شرکت موزاییک البرز پروشات
شرکت موزاییک البرز پروشات

شرکت موزاییک البرز پروشات، با هدف تولید محصولات متنوع و تامین کیفیتی متمایز و برتر جهت دستیابی به زیبایی توأم با استحکام در بناهای ساختمانی، در سال 1388 آغاز به کار نمود. در راستای اهداف شرکت، احترام به سلیقه و خواسته مشتریان و تولید محصولات متنوع با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و طی نظارت کامل در طول فرایند تولید، از ابتدای امر در دستور کار قرار گرفته و شاهد استقبال کم نظیر مشتریان بوده ایم و آماده همکاری با کلیه پروژه های داخلی و خارجی صنعت ساختمان می باشیم.

تلفن: 021-77163138

www.alborzmosaic.ir

Info@alborzmosaic.ir

میدان پارچین

Tehran, Iran

صنایع شیمی ساختمان نانوپوش
صنایع شیمی ساختمان نانوپوش

صنایع شیمی ساختمان نانوپوش يکي از پيشروان صنعت نوين ساختمان با سابقه اي درخشان و افتخاري بزرگ به عنوان بعنوان تولید کننده ، تامین کننده و مرکز پخش و فروش انحصاری محصولات NANOPUSH در داشتن سهمي  کوچک در صنايع کشور، کشورآذربایجان وکردستان عراق با مجموعه اي متنوع و کم نظير از تکنولوژي روز، نامي مطمئن و قابل اعتماد در تأمين نيازهاي شما می باشد.


برخی محصولات نانوپوش عبارت اند از:  درزگیر کاشی، سرامیک و موزائیک، 100% آب بند، مقاومت کامل در مقابل مواد شیمیایی و اسیدی.  تمامی محصولات NANOPUSH دارای استاندارد و گواهینامه های iso 9001:2008 کنترل کیفیت ، iso 10002:2004 رضايتمندی مشتری، iso 14001 محیط زیست به دفتر مرکزی Audit People واقع در شهر Eastbourne انگلستان با اعتبار ASCB می باشد. 

تلفن: 0441-2248899

www.nanopush.net

جهاد

West Azerbaijan, Iran

گروه کاشی و سرامیک پاسارگاد
گروه کاشی و سرامیک پاسارگاد

گروه کاشی و سرامیک پاسارگاد اولین برند تخصصی در زمینه تهیه و توزیع لوازم بهداشتی ساختمان می باشد. از جمله کالاهای موجود در سبد محصولات پاسارگاد می توان به انواع کاشی اعم از تک پخت، دو پخت، سه پخت، قطعات ویژه دکوری، انواع سرامیک (معمولی، پرسلان لعاب دار، گرانیت پولیش خورده) شیرآلات بهداشتی، چینی آلات بهداشتی، اکسوری و چسب کاشی و سرامیک اشاره کرد.محور اصلی برند پاسارگاد فراهم آوردن محصولاتی است که هم از نظر طراحی و همچنین کیفیت از هماهنگی خاص برخوردار باشند و این که مشتریان محترم بتوانند از یک فروشگاه تمامی مایحتاج خود در رابطه با محصولات بهداشتی ساختمان را تهیه نموده و کلیه ضمانت ها و خدمات پس از فروش را از نمایندگان رسمی پاسارگاد به طور یکسان بر روی کلیه اقلام خریداری شده دریافت نمایند.

  • 1